Історія України, Всесвітня історія

“Історія – свідок минулого, світло істини, жива пам’ять.Історія – це свідок часу, учителька життя. Не знати історії – означає завжди бути дитиною”

Цицерон

Центр репетиторства "Лідер"

          Вчений-енциклопедист Михайло Ломоносов зазначав, що народ, який не знає свого минулого, не має майбутнього. Дійсно, знати історію своєї країни потрібно хоча б для того, щоб розуміти помилки минулого і не повторювати їх у майбутньому. Сьогодні багато школярів розуміють важливість цього предмета, і не тільки для майбутньої здачі ЗНО. Освічена людина завжди підкований і ерудований, грамотно оцінює будь-які ситуації й знаходить правильний вихід.

      Шкільні програми постійно змінюються, навчальні посібники часом подають суперечливі факти, щороку завдання для зовнішнього тестування оновлюються. І як бути учневі, який хоче вступити до ВНЗ з хорошою базою? Відповідь проста — потрібно знайти професійного викладача, який йде в ногу з часом і знає всі тонкощі свого ремесла.

          У нашому центрі репетитор з історії доступно пояснює суть і важливість історичних подій, які відбувалися десятки століть назад і зовсім недавно. Викладач розробляє індивідуальну програму навчання для кожного учня, оскільки цілі й наявна база у всіх різна.

          Історія — гуманітарний предмет, який вимагає хорошої пам’яті та аналітичних здібностей. Багатьом школярам вона дається важко, внаслідок того, що потрібно запам’ятати безліч подій і дат. Репетитор з історії центру RedPen знає, як систематизувати взаємозв’язок всіх подій, тому вивчення не зводиться до простої зубріння.