Ефективна підготовка — запорука успіху!

Учитель повинен звертатися не стільки до пам’яті учнів, скільки до їх розуму,
домагатися розуміння, а не одного запам’ятовування.

Федір Іванович Янкович де Марев

Про нас

          На сьогодні економічна ситуація складається таким чином, що освіта є ідеальним капіталовкладенням. Через непросту конкуренцію саме освічена людина має великі шанси побудувати успішну кар’єру і, отже, бути впевненим у своєму майбутньому. Але найчастіше шкільні вчителі не можуть забезпечити учнів такими знаннями, які дозволять успішно скласти іспити.

          Звідси випливає, що досягти потрібного результату можуть тільки ті, хто за допомогою репетиторів розширюють свою базу знань і вчасно заповнюють утворилися прогалини в програмі. Досвідчені репетитори не тільки можуть вивести школяра на вищий рівень, але і максимально зацікавити.

          Саме такі фахівці працюють в центрі  репетиторства  “Лідер”.

Центр репетиторства "Лідер"

          Наш репетиторський центр допомагає школярам, ​​випускникам, абітурієнтам та студентам не тільки досягти поставлених цілей, а й перемогти себе.

          Викладачі мають багатий досвід репетиторства, профільну вищу освіту, ними розроблені системи репетиторства, програми, за допомогою яких вони допоможуть Вашим дітям стати успішніше.

          Всі заняття проводяться в зручний для Вас час — графік складається з урахуванням Ваших побажань. Розвинена система знижок дозволить зробити освіту в нашому центрі ще більш доступним.